KKK

Miks valida Näpustuudio tooted?

Näpustuudio on ainulaadne käsitööstuudio Võrumaal, kus kõik tooted valmivad kohalike käsitöömeistrite poolt täitsa käsitsi tehtuna. Meie käsitöönukud on eksklusiivsed, omapärased ja väga hea energiaga. Nukud on loodud kallistamiseks ja kaisutamiseks. Nukud on tervenisti valmistatud käsitsi, kasutatud on pehmet fliismaterjali ja/või kunstkarusnahka. Täitmiseks kasutame kunstmaterjali – vatiini, mida oleme saanud mööblitööstusest jääkidena.

Kui kiiresti saan kauba kätte?

Laos olevad tooted postitame omalt poolt 1-3 tööpäeva jooksul. Anname e-posti teel teada kui kaup on pakitud ning edastatud kullerfirmale. Seejärel jääb Sinul oodata vaid sõnumit paki kohale jõudmisest pakiautomaati. Tooted, mida pole hetkel laos või on eritellimused, valmistame 4 nädala jooksul.

Kas Näpustuudio tooteid on võimalik tellida ka väljaspool Eestit?

Hetkel on võimalik tellida ainult Eesti aadressidele. Töötame selle nimel, et pakkuda tooteid ka välismaa aadressidele. Seniks aga palun kirjutage meile oma soovist eraldi pood@enapustuudio.ee ning leiame võimaluse.

Kui palju maksab transport?

Transport pakiautomaati maksab 2,90€. Tellides vähemalt 99,99€ eest, on transport pakiautomaati Sulle tasuta. Loe lisaks: viide kohaletoimetamisele.

Kuidas käituda, kui tellisin vale toote või soovin muul põhjusel oma tellimust tühistada või tagastada?

Saada oma päring pood@enapustuudio.ee esimesel võimalusel ning leiame parima lahenduse.

Millised võimalused on e-poes tellimuse eest tasumiseks?

Tellimuse eest saab tasuda koheselt peale tellimuse esitamist pangalingi kaudu. Tasumiseks saab kasutada järgmisi panku: Swedbank, SEB, LHV, Luminor ja Coop Pank. Samuti on võimalik tasuda krediitkaardiga.

Mida teha, kui tellimus sai vormistatud ning tasutud, aga kinnituskirja ei tulnud?

Kui te ei ole saanud tellimuse kinnituskirja meilile 5 minuti jooksul peale tellimuse tasumist, kontrollige ka oma rämpsposti kausta. Kui kirja endiselt pole tulnud, siis palun võtke meiega ühendust pood@enapustuudio.ee.

Mida teha, kui ei õnnestunud vormistada tellimust või tekkis mõni tehniline tõrge?

Probleemide korral kirjutage meile pood@enapustuudio.ee ning leiame esimesel võimalusel lahenduse.

Kas Näpustuudio tooteid on võimalik osta ka kohapealt?

Jah, on võimalik. Meie stuudio asub Võrus, Jüri 19A, I korrusel, kus on saadaval lai valik käsitööesemeid. Olete väga oodatud meie valikuga tutvuma tööpäeviti kell 10 – 18!